Copyright 2019 - Custom text here

 

Czasem chcąc lub nie chcąc musimy zdecydować się na rozwód. Lublin służy wieloma dobrymi adwokatami np. z www.chcerozwodu.info/rozwod-podzial-majatku/ , którzy są specjalistami od rozwodów. Jednak zanim udasz się do adwokata spróbuj się dogadać.

 

Ciąganie się po sądach w wielu przypadkach nie ma sensu – to ciągłe wyciąganie brudów i próba udowodnienia, że to druga osoba jest winna. Czy tego chcesz? Czy tak chcesz zakończyć związek z osobą, z którą spędziłeś część swojego życia?

 

 

Oczywiście rozwód może odbyć się w miłych warunkach, jednak często puszczają emocje. Dlatego zamiast próbować wyciągać wszystkie brudy staraj się dogadać ze swoim partnerem, lub partnerką. Nie twierdzę, że zawsze jest to łatwe. W wielu przypadkach może być ciężkie, jednak przynajmniej spróbuj. Jeżeli mieszkasz w Lublinie, albo innym większym mieście to możesz poszukać pomocy mediatora. Czasem wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „mediator” i dopisać np. Lublin. Warto jednocześnie pamiętać o tym, że przy sądach są listy mediatorów. Być może będziesz tą szczęśliwą osobą, której się uda i dzięki temu jej rozwód będzie przebiegał sprawnie.

 

Adwokat z kancelarii w Lublinie.

 

Natomiast jeżeli Ci się nie uda, to przynajmniej będziesz wiedział, że próbowałeś. Być może to nie ułatwi Ci wygranej na rozwodzie, jednak przynajmniej będziesz miał czyste sumienie, że wyciągnąłeś dłoń na zgodę, że próbowałeś. A warto mieć czyste sumienie w stosunku do siebie.

 

 

f t g