Copyright 2019 - Custom text here

 

Zabiegów na cellulit jest bardzo wiele, powinieneś zapoznać się z takim, które najprawdopodobniej przyniosą wiele korzyści dla twojego gabinetu medycyny estetycznej... podpatrujemy więc zabiegi w Scmestetic . Polki coraz częściej wybierają taką formę dbania o siebie, ponieważ wiedzą, że z kompleksami najlepiej uporać się szybko i skutecznie.

Ważne aby każdej klientce przedstawić przeciwwskazania, które mogą uchronić przed skutkami ubocznymi.

 

Popularne zabiegi przyniosą wiele korzyści dla twojego gabinetu medycyny estetycznej.

 

  • ENDERMOLOGIA
    To masaż skóry robiony za pomocą specjalnej głowicy z wałeczkami. W przestrzeni między wałkami powstaje na zmianę podciśnienie i nadciśnienie. Zmiana ciśnień wraz z ruchem wałeczków zasysa skórę, masując ją. Zabieg poprawia krążenie a koszt takiego zabiegu w różnych klinikach to ok. 200 zł.
  • MEZOTERAPIA
    Zabieg polegający na wstrzykiwaniu płytko pod skórę mieszanki dwóch rodzajów substancji. Pierwsza to wyciągi poprawiające mikrokrążenie, np. rutyna lub ekstrakt z nostrzyka. Druga to substancje przyspieszające spalanie tłuszczu: kofeina lub karnityna. Cena to od 200 do 250 zł
  • DRENAŻ LIMFATYCZNY
    To specjalny masaż: ręczny bądź wykonywany za pomocą odpowiedniego aparatu. Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Zalecane jest od 10 do 20 zabiegów, cena jednego zabiegu wynosi od 40 do 100 zł. Body wrap. Zabieg polega na nasmarowaniu skóry preparatem pobudzającym krążenie i przyspieszającym spalanie tłuszczu (np. na bazie alg), owinięciu ciała folią i przykryciu kocem – zwykłym bądź elektrycznym. Pod wpływem ciepła składniki preparatu lepiej wnikają w skórę. Zabieg zmniejsza obrzęki, poprawia metabolizm skóry. Zalecana jest seria 10 zabiegów, każdy kosztuje od 100 do 250 zł.

 


Sposobów na zarobek dzięki walce z cellulitem jest wiele. Wybierz takie, które są modne i przyniosą twojemu biznesowi wysokie zarobki oraz uczynią, że twoje klientki będą zadowolone, piekniejsze a rezultacie będą cię polecać co dodatkowo powiększy grono twoich klientów.

 

f t g