Copyright 2019 - Custom text here

 

Nikt z nas nie lubi załatwiać spraw związanych z:

  • urzędami,
  • papierami,
  • całą biurokracją.

 

Zabiera to mnóstwo cennego czasu i nerwów, zwłaszcza jeśli załatwiamy coś w dużym mieście np. w Krakowie ale czasami jest to niestety konieczne. Czasami musimy również odwiedzić miejsce, które nazywa się kancelaria notarialna. Kraków, Warszawa i inne miasta w Polsce posiadają mnóstwo takich biur jak np. www.kulakowscy.pl , które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów.

 

Po co do notariusza?

Co właściwie możemy załatwić w kancelarii notarialnej? Okazuje się, że wiele, nawet trudnych spraw może pomóc nam rozwiązać wizyta u takiego urzędnika np. w Krakowie. Notariusz przede wszystkim sporządza akty notarialne. Większość osób kojarzy właśnie tę czynność z pilną wizytą w kancelarii u notariusza. Ale jest jeszcze więcej spraw, które pomoże załatwić kancelaria notarialna. Kraków to duże miasto, więc bez problemu znajdziemy takiego urzędnika, ale działają oni również w mniejszych miastach.

 

Nie tylko akty notarialne

Okazuje się, że możemy odwiedzić też kancelarię notarialną w innej sprawie niż pozyskanie aktu notarialnego. Notariusz sporządza również liczne poświadczenia lub oświadczenia, spisuje protokoły, przechowuje dokumenty lub ważne papiery w kancelarii notarialnej itd. Sporządza też wypisy, odpisy i wyciągi. Jak można łatwo zauważyć w wielu sprawach bardzo przydatna okazuje się właśnie kancelaria notarialna. Kraków, Warszawa, Poznań i inne miasta z pewnością są pełne takich biur.

f t g